Domy energooszczędne

Domy-energooszczedne

Dom, który dla mnie oszczędza!

Słyszeliście o domach energooszczędnych? To inwestycja w przyszłość, a zarazem nasz wkład w ochronę środowiska. Nowa kampania Ministerstwa Środowiska „Dom, który dla mnie oszczędza”, zrealizowana z funduszy norweskich, wyjaśnia dlaczego warto zrobić taką inwestycję.

Powstała strona internetowa www.oszczedzam-energie.mos.gov.pl to świetny przewodnik: objaśnia korzyści płynące z budowy domu energooszczędnego, ma kalkulator oszczędności, można zaprojektować własny energooszczędny dom, czy też dowiedzieć się, jak taki domu działa.Słyszeliście o domach energooszczędnych? To inwestycja w przyszłość, a zarazem nasz wkład w ochronę środowiska. Nowa kampania Ministerstwa Środowiska „Dom, który dla mnie oszczędza”, zrealizowana z funduszy norweskich, wyjaśnia dlaczego warto zrobić taką inwestycję.

Powstała strona internetowa www.oszczedzam-energie.mos.gov.pl to świetny przewodnik: objaśnia korzyści płynące z budowy domu energooszczędnego, ma kalkulator oszczędności, można zaprojektować własny energooszczędny dom, czy też dowiedzieć się, jak taki domu działa.

 

Źródło: materiały pochodzą ze Ambasady Norwegii w Polsce

fot: amb-norwegia.pl

Leave a comment