E-podróżnik.pl wprowadza funkcję door-to-door

e-podroznik-pl

E-podróżnik.pl jest pierwszą w Polsce wyszukiwarką połączeń transportu pasażerskiego, która wprowadza opcję wyszukiwania od adresu do adresu (door-to-door) pomiędzy różnymi miastami. Od dziś pasażerowie będą mogli sprawdzić rozkłady jazdy miejskich przedsiębiorstw komunikacyjnych i międzymiastowych przewoźników kolejowych i drogowych w jednym miejscu.

8 sierpnia 2013 r. e-podróżnik.pl jako pierwsza wyszukiwarka połączeń transportu pasażerskiego w Polsce udostępnia wszystkim podróżującym możliwość wyszukiwania połączeń od adresu do adresu (door-to-door). Dzięki nowemu rozwiązaniu w wyszukiwarce e-podróżnik.pl dostępne są nie tylko rozkłady jazdy przewoźników kolejowych i drogowych, ale i rozkłady jazdy komunikacji miejskiej największych miast w Polsce: Warszawy, Łodzi, Szczecina, Białegostoku, a także wszystkich miast z obszaru Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Dzięki temu pasażerowie mają do wyboru ponad 400 000 połączeń.

Innowacyjne rozwiązanie pozwoli pasażerom zaplanować podróż z domu lub dowolnego miejsca na mapie do wskazanego adresu w innym mieście i połączy podróżowanie komunikacją miejską z komunikacją międzymiastową. Dzięki nowemu rozwiązaniu wyszukiwarka e-podróżnik.pl ułatwi kompleksowe planowanie podróży wszystkimi środkami transportu. Jest to idealna propozycja nie tylko dla mieszkańców miast, ale i dla turystów, którzy korzystają z komunikacji miejskiej w odwiedzanych przez siebie miejscach.

Wyszukiwanie od adresu do adresu (door-to-door) za pośrednictwem e-podróżnik.pl jest możliwe dzięki zintegrowaniu rozkładów jazdy ponad 550 przewoźników kolejowych i autobusowych z rozkładami komunikacji miejskiej. Dla wybranych połączeń e-podróżnik.pl umożliwia wyszukanie i kupno biletów łączonych.

Andrzej Soroczyński, twórca e-podróżnik.pl komentuje: To niezwykły moment w historii wyszukiwarki e-podróżnik. Uważam, że unikatowe rozwiązanie, łączące komunikację miejską z komunikacją międzymiastową ułatwi wszystkim pasażerom kompleksowe planowanie podróży. Dzięki nowemu rozwiązaniu możemy zaproponować naszym użytkownikom zupełnie nową jakość korzystania
z wyszukiwarki i nową usługę rozszerzoną o możliwość sprawdzenia połączeń komunikacji miejskiej. To wspaniałe, że jako pierwsze do naszej wyszukiwarki dołączyły największe miasta w Polsce: Warszawa, Łódź, Szczecin, Białystok czy miasta z GOP.
Zapewniam, że już niedługo w wyszukiwarce e-podróżnik.pl pojawią się przedsiębiorstwa komunikacyjne z kolejnych miast.

e-podróżnik.pl to największa w Polsce, kompleksowa wyszukiwarka połączeń kolejowych i autobusowych, a także połączeń komunikacji miejskiej. Obecnie e-podróżnik.pl udostępnia rozkłady jazdy ponad 550 przewoźników kolejowych i autobusowych, a także rozkłady jazdy komunikacji miejskiej wybranych miast w Polsce: Warszawy, Łodzi, Szczecina, Białegostoku i wszystkich miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. e-podróżnik.pl to wyszukiwarka z największą w Polsce bazą przewoźników. Celem działania wyszukiwarki jest ułatwianie wszystkim pasażerom planowania podróży różnymi środkami transportu zbiorowego.


Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Fot: sxc.hu

Leave a comment