Międzynarodowy Konkurs Bożonarodzeniowy we Fredrikstad

Miedzynarodowy-Konkurs-Bozonarodzeniowy-we-Fredrikstad

Międzynarodowy Konkurs Bożonarodzeniowy we Fredrikstad rozstrzygnięty

 

Na ogłoszony przez Związek Polaków we Fredrikstad oraz Sobotnią Szkołe we Fredrikstad wpłynęło blisko 100 prac, prawie z 80 uczestników. W dniu 17.01.2014 roku zostały oficjalnie otworzone wszystkie przesłane prace.

 

Oczekiwania organizatowów przerosły najśmielsze oczekiwania. Każda zgłoszona ozdoba świąteczna zaskakiwała pomysłowością i oryginalnością technik wykonania. Konkursowe dzieła to piękne regionalne oraz nowoczesne prace, które ukazują piękno i oryginalność polskiej kultury.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za potraktowanie z taką dużą powagą i zaangażowaniem tematyki konkursu. Wszystkie prace zostaną wykorzystane w pracy polskiej szkoły w Norwegii.

 

Ilość prac oraz ich różnorodność spowodowało, iż grono pedagogiczne naszej szkoły wraz przedstawiciel ZPF, postanowili przyznać ex aequo po dwa z trzech pierwszych miejsc oraz liczne wyróżnienia. Zwycięscy zostaną ogłoszeni w/g regulaminu 31.01.2015 roku. Wszystkie nagrodzone i wyróżnone osoby czy placówki będą poinformowane o fakcie e-mail. Nagrody, dyplomy i wyróźnienia będą systematycznie przesyłane w lutym. Wszyscy uczestnicy otrzymaja list z podziękowaniami za udział w organizowanym konkursie.

 

Szkoła jednocześnie informuje, iż otrzymała przy okazji liczne, miłe słowa wsparcia, życzenia świąteczne i podziękowania, za które serdecznie dziękujemy.

 

 

Źródło: Polska Społeczna Szkoła Sobotnia im. Janusza Korczaka (szkolapolska.com.pl)

Leave a comment