Nowodvorski – malowidła na szkle

Nowodvorski-malowidla-na-szkle

Malowidła na szkle lampy ZIGZAK marki Nowodvorski

Autorem artykułu jest FlyprLampy z giętego szkła od lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Swoją klasyczną formą i niewielkimi rozmiarami wpisują się w wystrój wielu pomieszczeń. Coraz częściej zdobią je już nie tylko delikatnym, mlecznym światłem, ale również ciekawą dekoracją klosza.
Najnowsza kolekcja lamp ZIGZAK marki Nowodvorski Lighting ożywia białe oprawy artystycznym akcentem.

Artystyczne szlaczki

Z pozoru delikatne i kruche szkło ma w sobie wielki potencjał, który umiejętnie wykorzystywany jest nie tylko w przemyśle, ale i w architekturze. Materiał ten zyskał uznanie projektantów i w różnej formie stosowany jest do dekoracji oraz wyposażenia wnętrz. Z użyciem specjalistycznych technologii pozwala na kreowanie przedmiotów o różnorodnych kształtach i zastosowaniach. Szczególnie chętnie stosowany jest w przypadku oświetlenia daje możliwość tworzenia wyjątkowych kloszy, a przepuszczając światło zdobi przestrzeń. Jeden z przykładów to najnowsza kolekcja opraw ZIGZAK marki Nowodvorski Lighting. Lampy wykonane zostały z białego, matowego szkła, które dodatkowo wzbogacono dekoracyjnym motywem. Z pozoru chaotyczny rysunek przypominający przypadkowe pociągnięcia pędzlem, stanowi przemyślaną kompozycję symetrycznie rozłożonych kwadratów, które korespondują z geometryczną formą klosza. Dodatkowo, ozdobny wzór w różnych odcieniach szarości doskonale uzupełnia białe szkło, nadając lampom ZIGZAK marki Nowodvorski Lighting ponadczasowy charakter.

ZIGZAK na ścianie

Lampy z giętego szkła swoją popularność zawdzięczają nie tylko klasycznemu wyglądowi, ale również szerokiemu spectrum zastosowań. Uniwersalny charakter opraw oświetleniowych ZIGZAK marki Nowodvorski Lighitng, które zaliczają się do tego grona, wynika z możliwości ich zawieszenia zarówno na suficie, jak i na ścianie. Lampy nie zajmują zbyt wiele miejsca i mogą być stosowane w niskich lub wąskich pomieszczeniach. Co więcej, kolekcja składa się z trzech opraw o różnych gabarytach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy model odpowiedni do rozmiarów wnętrza ZIGZAK 7 to kwadratowa lampa o wymiarach 30 x 30 cm, ZIGZAK 3 oraz ZIGZAK 1 to natomiast warianty prostokątne o wymiarach 29 x 21 cm i 22 x 15 cm. Kwadratowy, największy model, zwieszony w formie sufitowego plafonu, może posłużyć jako główne źródło światła. Z kolei węższe, prostokątne oprawy ciekawie prezentować się będą jako modułowe oświetlenie holu, doświetlenie lustra czy też dekoracja filarów.

Szklane, proste oprawy oświetleniowe są bezpiecznym rozwiązaniem zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dodatkowo ze względu na optymalne rozmiary umożliwiają aranżację nawet niedużych pomieszczeń. Najnowsza kolekcja lamp ZIGZAK marki Nowodvorski Ligting udowadnia, że oprawy z giętego szkła mogą być nie tylko funkcjonalne, ale i ciekawe w swoim wyrazie.

LAMPY ZIGZAK MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

ZIGZAK 1
Wysokość: 22 cm
Szerokość: 15 cm
Cena detaliczna: 35, 99 zł brutto

ZIGZAK 3
Wysokość: 29 cm
Średnica: 21 cm
Cena detaliczna:  38, 75 zł brutto

ZIGZAK 7
Wysokość: 30 cm
Średnica: 30 cm
Cena detaliczna: 49, 82 zł brutto

– – – –
Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel 48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

 

fot: freeimages.com

Leave a comment