Międzynarodowy Kongres Morski

Miedzynarodowy-Kongres-Morski

2. Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie, 12-14 czerwca 2014

W dniach 12-14 czerwca 2014 r. stolica pomorza zachodniego ponownie stanie się morską stolicą Polski. Do Szczecina przyjedzie wiele uznanych osobistości środowiska morskiego, przedstawicieli świata biznesu, polityki i mediów z kraju i z zagranicy by wziąć udział w 2. Międzynarodowym Kongresie Morskim.

Przez trzy dni prawie 1000 osób będzie dyskutowało o kondycji i przyszłości gospodarki morskiej. Panele dyskusyjne zostaną podzielone na cztery bloki tematyczne i obejmą takie obszary jak: Polska gospodarka morska – wyzwania i szanse rozwoju, Gospodarka morska – badania nauka i rozwój, Wykorzystanie zasobów morza, Ekologia i bezpieczeństwo na morzu.

W programie Kongresu znajdą się panele dyskusyjne, interdyscyplinarne warsztaty, debaty i wykłady plenarne. Do dyskusji zasiądą praktycy i teoretycy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz i samorządów, pracownicy naukowi i studenci. Wszystko po to by ukazać jak najpełniejszy obraz gospodarki morskiej i jej znaczenia dla gospodarki całego kraju.

Za pośrednictwem internetowego formularza mogą Państwo już zapisać się na 2. Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie, który odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2014 r.

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 300 zł netto, dla pracowników naukowych – 150 zł netto.

Za pośrednictwem formularza rejestracyjnego mogą Państwo również zarezerwować nocleg w wybranym przez siebie miejscu oraz wycieczki fakultatywne, które odbędą się w sobotę 14 czerwca.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Kongresu: biuro@kongresmorski.pl, tel. 91 486 07 65 wew. 26

Polecamy artykuły:

Nordic Cross Point w Szczecinie
Laureaci konkursu „Wybitny Polak w Norwegii 2014″
Nadchodzące wydarzenia w Norwegii
Zagraniczne inwestycje

Leave a comment